Contacts

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra IMG_0596-2-scaled.jpeg
Arvydas Miliauskas
Director
GSM: +370 659 77393
e-mail: arvydas@amtransport
Lina Miliauskienė
Business Development Manager
GSM: +370 659 42328
e-mail: lina@amtransport.lt
Antanas Misiukevičius
Transport manager
GSM: +370 677 18929
e-mail: antanas@amtransport.lt
Linas Belenavičius
Insurance, claims and quality administration
GSM: +370 675 07223
e-mail: claims@amtransport.lt
Remigijus Šatas
Vehicle transportation
GSM: +370 659 42122
e-mail: remis@amtransport.lt
Geliutė Štrimaitienė
Chief financial officer
GSM: +370 610 35959
e-mail: buhalterija@amtransport.lt
Remigijus Janulis
Dispatcher
GSM:  +370 652 45488
e-mail: remigijus.j@amtransport.lt
Mantas Matulevičius
Dispatcher 
GSM:  +370 683 43384
e-mail: mantas@amtransport.lt
Mantas Vaznevičius
Dispatcher 
GSM:  +370 604 00898
e-mail: mantas.v@amtransport.lt
Mindaugas Domeika
Dispatcher  
GSM:  +370 676 25788
e-mail: mindaugas@amtransport.lt
Herbertas Bukota
Dispatcher 
GSM:  +370 677 80177
e-mail: herbert@amtransport.lt
Vytautas Vieraitis
Dispatcher 
GSM:  +370 674 99350
e-mail: vytautas@amtransport.lt
Žydrūnas Rinkevičius
Transport manager 
GSM:  +370 685 42130
e-mail: zydrius@amtransport.lt
Adas Gudeliauskas
Dispatcher
GSM: +370 604 01051
e-mail: adas@amtransport.lt
Aurimas Lenkutis
Dispatcher
GSM: +370 631 06666
e-mail: aurimas@amtransport.lt
Juozas Bindokas
Manager
GSM: +370 670 92334
e-mail: juozas@amtransport.lt
Lionius Sniečkus
Manager
GSM: +370 685 42149
e-mail: lionius@amtransport.lt
Martynas Radauskas
Dispatcher
GSM: +370 675 00314
e-mail: martynas@amtransport.lt

Įmonės duomenys:
UAB “ARVYDO MILIAUSKO TRANSPORTAS”
į/k: 151443625 PVM: LT100001230712
Žalioji g. 12, LT-68111 Marijampolė, Lietuva
fax: +370 343 57347
e-mail: info@amtransport.lt